מינויים

מונה מנהל חדש למחלקה לשיקום נוירולוגי במרכז הרפואי שיבא

ד"ר משה בונדי, ששימש בשנתיים האחרונות כרופא בכיר במחלקה לשיקום נוירולוגי וכאחראי יחידת שיקום יום פרקינסון ב"שיבא", מונה לתפקיד | מחליף את פרופ' גבי זייליג

ד"ר משה בונדי, מנהל המחלקה לשיקום נוירולוגי במרכז הרפואי שיבא. צילום: דוברות בית החולים

ד"ר משה בונדי מונה למנהל המחלקה לשיקום נוירולוגי במרכז הרפואי שיבא בתל השומר. את דרכו ב"שיבא" החל בשנת 2009 כסטאז'ר, בתום לימודיו בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.

ד"ר בונדי, נשוי ואב לשלושה ילדים, התמחה בשיקום וברפואה פיזיקלית במחלקה לשיקום נוירולוגי תחת ניהולו של פרופ' גבי זייליג. בתום ההתמחות יצא לטורונטו, קנדה, להתמחות-על כפולה בשיקום נפגעי חוט שדרה ושיקום כאב ב-UHN-Toronto Rehabilitation Institute.

בשנתיים האחרונות ב"שיבא" שימש כרופא בכיר במחלקה לשיקום נוירולוגי וכאחראי יחידת שיקום יום פרקינסון. בנוסף, הקים שירות חדש, בשיתוף פעולה עם ד"ר ליאנה טריפטו-שקולניק מהמכון האנדוקריני, לטיפול ומניעה באוסטיאופורוזיס באוכלוסיה עם מוגבלות פיזית בכלל ובנפגעי חוט שדרה בפרט.

על מינויו לתפקיד אמר: "אני שמח על המינוי, מכיר בגודל האחריות ומודה על האמון וההזדמנות שניתנו לי להוביל את המחלקה ואת הצוות הנפלא שבה ולהמשיך לפתח את רפואת השיקום בישראל".

נושאים קשורים:  ד"ר משה בונדי,  שיקום נוירולוגי,  בית החולים שיבא,  מינוי,  חדשות
תגובות